Ми підберемо для вас найкращий номер
Менеджер підбере номер і зателефонує. Це не зобов'язує Вас бронювати.
БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК В МЕРЕЖІ ГОТЕЛІВ RUTA RESORT & EVENT HOTEL
посилений контроль за санітарно-гігієнічними нормами в умовах Covid-19
  • /

Організація відпочинку в Ruta Resort в умовах Covid-19

В умовах поширення пандемії Covid-19 безпека гостей і персоналу Ruta Resort & Event Hotel залишається нашим головним пріоритетом. Тому ми посилили санітарно-гігієнічні заходи, щоб забезпечити безпечні умови відпочинку для наших гостей.
  • Місця з високою прохідністю, об'єкти загального користування, ключі від номерів, столики в ресторанах, місця на літніх майданчиках дезінфікуються кожні дві години.
  • У місцях загального користування розміщені антисептики.
  • Місця для відпочинку, столики в ресторанах розташовані на відстані 1,5 м один від одного.
Весь персонал готелю забезпечений захисними масками, екранами і рукавичками, які зобов'язаний носити в місцях громадського користування. У співробітників щодня перевіряється температура.
Просимо звернути увагу! При відвідуванні рецепції обов'язково одягніть маску або респіратор і дотримуйтеся дистанції в 1,5 м. Подбайте про своє здоров'я!
Як організовано відвідування ресторанів
  • У ресторанах обслуговування проводиться тільки на виніс і/ або на відкритих майданчиках.
  • Місця розташовані на відстані 1,5 м один від одного.
  • Вхід у приміщення ресторану дозволяється тільки для використання санвузла. Черга до санвузлу розміщується за межами приміщення.
  • Персонал, який видає замовлення, повинен носити медичну маску або респіратор, захисний екран або окуляри, одноразові рукавички.
  • У зоні обслуговування адміністрації ресторану розміщені антисептики.

Питання та відповіді про бронювання відпочинку
Чи можна перенести бронювання на інший період, якщо з'явилися симптоми погіршення здоров'я?
Питання необхідно обговорювати індивідуально з відділом продажів. Все буде залежати від наявності вільних номерів. Для уточнення інформації звертайтеся за телефоном 0 800 750 300.
Які діють правила скасування бронювання?
При скасуванні бронювання діє наступна система: за 7 днів до заїзду відбувається повернення повної вартості проживання та харчування, менш ніж за 7 днів до заїзду – штраф 2 ночі.
Чи можна передати своє бронювання іншій людині?
Так, передача бронювання іншій людині можлива при узгодженні деталей з відділом продажів. Для уточнення інформації звертайтеся за телефоном 0 800 750 300.